Se sázkovou kanceláří Mostbet z České republiky si vždy užijete nejrůznější sportovní sázení a online kasinové hry. Vaše štěstí bude doprovázet útulná atmosféra, vysoké kurzy, velký výběr událostí, různé akce a bonusy, stejně jako sázky zdarma, roztočení zdarma a rychlé výplaty. Navíc při prvním přihlášení do Mostbet máte nárok na uvítací bonus! A abyste nezmeškali jediný okamžik hry, stáhněte si naši pohodlnou mobilní aplikaci.


Tampónový tisk

= přímý tisk na reklamní, dárkové a průmyslové předměty.

Tamponový tisk

Nabízíme dvoubarevný potisk menších předmětů ve vyšších nákladech, např. propisky, zapalovače, přívěšky, žetony atd. 

 Tiskneme na dvoubarevném stroji Printing Solution s uzavřeným barevníkem, který je vybaven dotykovým displejem pro rychlé a přesné nastavení tisku. Tím šetříme čas a peníze našim zákazníkům.

 

Parametry tisku:

Materiál: plast, kov, sklo, porcelán, dřevo, papír atd.

Rozměr tisku: max. 8cm na barvu

Rychlost: až 1.200 cyklů za hodinu

Tamponový tisk

 

Před každým tiskem je potřeba vyrobit matrici s tiskovým motivem. Matrice je na více použití (cca 20.000 tisků). Motiv se přenáší na předmět z matrice pomocí gumového tampónu. Na plastech, dřevu, papíru a podobných materiálech je tisk suchý téměř okamžitě. U kovových, skleněných a jiných povrchů je potřeba počítat s delší schnoucí dobou (cca 2 dny).

Díky tvarové přizpůsobivosti tamponu je možné přenést obrázek z roviny klišé na povrch prakticky jakéhokoliv tvaru (tj. plochý, válcový, kulový, textura, konkávní povrch, vypouklý povrch, složité úhly).